Objevte nejvýhodnější letenky

apollo relax rhodos

Hotel Relax, Kolymbia, ostrov Rhodos, Řecko

Poleťte s námi do hotelu Relax v letovisku Kolymbia na Rhodu v Řecku a užijte si skvělou dovolenou u moře za atraktivní ceny.

rhodos relax hotel

Zájezdy do hotelu Relax, Rhodos, Řecko již od 15 990 Kč. Aktuálně 76 volných nabídek od mnoha cestovních kanceláří. Využijte nejlepší ceny. Zájezdy do hotelu Hotel Relax od všech CK na jedné adrese!

Hotel Relax - Řecko |

Zájezdy do hotelu Hotel Relax od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.

Hotel Relax - Rhodos, Řecko - Dovolená | Cedok

Rhodos - nejslunnější řecký ostrov prý za toto své označení vděčí bohu slunci Heliovi, který v bájných dobách vyzdvihl malý ostrůvek z moře a ozářil ho svými teplými paprsky.

Hotel Apollo Beach **** | Ostrov Rhodos | Brenna

Oblíbené turistické cíle, město Rhodos a Lindos jsou lehce dostupné díky místním autobusovým linkám. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají kvalitní služby plážového hotelu.

Hotel Relax (Léto 2021) • Rhodos • Řecko • CK Blue Style

Tříhvězdičkový hotel leží nedaleko centra Kolymbia, které doslova vybízí k posezení v jedné z taveren či barů. Součástí areálu hotelu je pěkný bazén, samozřejmostí jsou lehátka a slunečníky.

Hotel Apollo Blue, Faliraki, ostrov Rhodos, Řecko

Poleťte s námi do hotelu Apollo Blue v letovisku Faliraki na Rhodu v Řecku a užijte si skvělou dovolenou u moře za atraktivní ceny.

Apollo BLUE Palace - Rhodos - Řecko | Easy Travel

Apollo BLUE Palace - Rhodos - Řecko - last minute, katalog, informace: Elegantní moderní hotel postavený v komorním duchu původní řecké architektury s vyso

Hotel Apollo Blue - slevy, recenze -

Hotel Apollo Blue – recenze i všechny výhodné nabídky se slevou na jednom místě. Okoukněte vše, co pro dobrý výběr potřebujete.

rhodos apollo

Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské Poloha: Hotelový komplex se nachází přímo u dlouhé písečné pláže cca 100 metrů od...

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky