Objevte nejvýhodnější letenky

dovolená světa v hokeji

Zájezdy na českou reprezentaci -

Reprezentační výjezdy na hokej patří k nejoblíbenějším akcím našich klientů. O hladký průběh zájezdu se starají delegáti a nadšenci v jednom.

vstupenky mistrovství světa v hokeji 2020

Ceny vstupenek na mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 začínají na 90 Kč, vstupenky na utkání českého týmu v základní skupině stojí 290 Kč. Finále juniorského šampionátu bude možné zhlédnout za 450 Kč.

zájezd ms v hokeji

MS v hokeji 2018. Najít akci. Najít akci; Vstupenky. Vstupenky na fotbal ... Zájezd Vstupenka Datum Cena Zobrazit Česko. MS v hokeji 2018. Momentálně nenabízíme žádné zájezdy. +420 732 454 452.

Vstupenky a zájezdy na Českou hokejovou reprezentaci...

Česká hokejová reprezentace dokázala jako jediná vyhrát třikrát mistrovství světa v řadě v systému playoff a získala celkem 6 zlatých medailí.

Zájezd na Mistrovství světa v hokeji |

Obrázková sekce na je plná obrázků a fotografií. Obrázky jsou rozděleny do jednotlivých kategorií. Naleznete zde gify, kreslené vtipy, srandovní obrázky a mnoho dalšího.

Zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji jako motivační...

Nic tak dobře nemotivuje jako konkrétní dárek, který za splnění plánu, nebo dlouhodobou spolupráci dostaneme za odměnu. Často to bývají malé dárky, nebo univerzální poukazy, ale i dražší odměny jako jsou zájezdy.

Mistrovství světa, Hokej | Za sportem 2022 | SLAN tour

Katalog zájezdů od CK SLAN tour do Mistrovství světa, Hokej, Za sportem 2022, SLAN tour, zájezdy 2022

zájezdy na hokej nhl

Hokej. Mistrovství světa v hokeji; NHL; Tenis; ... Nabízíme letecké zájezdy na MS v krasobruslení, které se uskuteční 18.- 22. března 2020... Vstupenky na NHL. Autor slan publikoval 4.

Mistrovství světa v hokeji: cena lístků, doprava, rozpis MS...

Na kolik vás vyjde cesta a ubytování? Kdy hrají Češi? Kdy je finále? Na našem webu najdete přehled cen a odkazy na objednání lístků na český tým i play-off.

Zájezdy na MS 2023 |

Zájezdy, vstupenky a balíčky hotel vstupenka na MS v hokeji 2023. Vyrazte s námi podpořit Českou hokejovou reprezentaci na Mistrovství světa ve Finsku.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky