Objevte nejvýhodnější letenky

egypt cultural číslo tiketu

Sportka: Kontrola tiketu dnes, zkontrolovat tiket online

Kontrola tiketu :: čísla Sportky

Budete tak mít vždy po ruce aktuální výsledky s možností kontroly tiketu a pravidel her. Získáte tak i další výsledkový servis pro hry Šťastných 10 , Euromiliony, Kasička nebo Eurojackpot.

Kurzové sázky | Fortuna GAME a.s.

1. Po přihlášení v profilu jděte do sekce „přehled tiketů“ a proklikem přes číslo tiketu, který chcete reklamovat se dostanete na jeho detail.

iFortuna: on-line kontrola tiketu

Sázková kancelář Fortuna nabízí možnost zkontrolovat sázenku podanou na kamenné pobočce online. Kontrola tiketu je velmi jednoduchá.

Zkontrolujte si tiket rychle a jednoduše -

Mobilní zařízení nám pomáhají šetřit drahocenný čas díky aplikacím, které pro nás vývojáři vymýšlejí. Pokud občas sázíte, pak určitě strávíte nemálo času

Chance kontrola tiketu | zjistěte, na čem jste teď hned...

Chance kontrola tiketu je aplikace nabízená sázkovkou Chance, která vám umožní zjistit, zdali jste vyhráli. Přinášíme vám návod jak na to!

Kontrola Tiketu Chance –

Není nic lehčího, než zadat několik čísel z Vašeho tiketu a kliknout na tlačítko Najít Tiket. Ihned zjistíte, jestli jste vyhráli a kolik.

kontrola tiketů sazky

Loterie Numera, mobilní aplikace a sázení z mobilu. Zatímco Sazka má vlastní mobilní aplikaci pro Android i Apple (v aplikaci ovšem není možné sázet, slouží jen na kontrolu tiketů), Numera svou vlastní aplikaci zatím nemá.. Podání tiketu z...

Tipsport tiket na pobočku | jak to funguje? -

Tipsport tiket na pobočku vám umožní vytvořit si tiket z pohodlí domova předtím, než ho podáte v kamenné sázkovce. Jak to funguje?

tipsport tiket kontrola

Pro nové hráče 150 Kč zdarma!

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky