Objevte nejvýhodnější letenky

historierepublika do itálie koronavirus

Koronavirus putoval z Číny do celého světa - Hnutí Úsvit

Přečtěte si něco více o známém virovém onemocnění. Zjistěte, jak se koronavirus stal celosvětovou pandemií a postihl také Česko.

V Itálii zemřelo na koronavirus 52 lidí, první případy hlásí...

V Itálii už na nákazu novým typem koronaviru zemřelo 52 lidí. Oproti předchozímu dni je mrtvých o 18 více, oznámil šéf italské civilní obrany Angelo Borrelli. V zemi je aktuálně 2036 nakažených.

Česko je poprvé v historii bohatší než Itálie i Španělsko.

Vyplývá to z nových dat Mezinárodního měnového fondu, aktualizovaných letos v…

Horší, než jsme čekali? Itálie má 200 obětí koronaviru, v Číně...

Česká republika eviduje už 19 nakažených novým typem koronaviru, a jak se dokonce ukázalo, jedním z nich je roční dítě. První případy hlásí Slovensko, nezadržitelně se nemoc šíří především v Itálii, kde zemřely už bezmála dvě stovky lidí.

Koronavirus ruší lety ze severu Itálie i Koreje, biatlon bude...

Od čtvrtka 5. března budou kvůli zamezení šíření koronaviru přerušeny přímé lety z Jižní Koreje a ze severoitalských měst Milána, Bergama, Boloně, Benátek a Trevisa. Po jednání vlády to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Koronavirus Švédsko |

Koronavirus ve Švédsku aktuálně: Počet nakažených ve Švédsku, úmrtí. Zprávy Covid-19 Švédsko, aktuální informace, grafy.

Koronavirus se šíří ze severní Itálie - Česká republika je...

Místem, kudy se koronavirus dostává do Evropy, a kde je největší evropské ohnisko nákazy, které hrozí jejím rozšířením, je severní Itálie.

Koronavirus Středoafrická republika |

Koronavirus ve Středoafrické republice aktuálně: Počet nakažených ve Středoafrické republice, úmrtí. Zprávy Covid-19 Středoafrická republika, aktuální informace, grafy.

Itálie zařadila ČR mezi rizikové země -

Itálie zařadila Českou republiku mezi rizikové země. Uvedlo to ve středu odpoledne české ministerstvo zahraničních věcí. Do země tak bude možné cestovat pouze s negativním testem na koronavirus ne starším než 72 hodin.

Koronavirus: Je příčina smrti věcí výkladu? Německo a Itálie...

EU: Německo vykazuje podezřele velký nepoměr mezi počtem nakažených a mrtvých na nemoc Covid-19 způsobenou koronavirem. K dnešnímu dni hlásí

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky