Objevte nejvýhodnější letenky

kréta vécsey

Ubytování Vécsey Villa - Město Zamárdi | Ubytování a zážitky...

Set 1. 8 km from Zamardi Adventure Park, the property offers a garden and free private parking. 4 km from Be My Lake Festival and 2. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 79 km from the holiday home.

Kréta Plakias, Řecko

Turisticky oblíbené přímořské letovisko Plakias se nachází v jižní části řeckého ostrova Kréta, cca 114 km jihozápadně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Vesnice Plakias se rozprostírá na březích stejnojmenného zálivu a náleží k...

Kréta Rethymno, Řecko

Nádherné historické město Rethymno se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 81 km západně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Rethymno je zároveň ale také živé a okouzlující prázdninové letovisko s moderními turistickými...

Kréta | Brenna

Řecko - Kréta - V řecké mytologii se praví, že když se otec lidí a bohů Zeus rozhodoval, kde se má narodit, vybral si jeskyni v pohoří Dikté na Krétě. Dodnes se tomu nikdo nediví, protože tento největší řecký ostrov, ležící jihovýchodně od...

Kréta - palmová pláž Vai, Ierápetra, Heraklion

Naše dovolená na Krétě - výlet na palmovou pláž Vai autem, další turistické cíle Kréty, Libyjské moře, fotky

Peter von Vécsey - cs.LinkFang.org

Sám Vécsey byl těžce raněn. Za tyto činy byl vyznamenán Vojenským řádem Marie Terezie a povýšen do šlechtického stavu. Stal se velitelem 3. husarského pluku, se kterým bojoval v bitvě u Caldiera roku 1805.

Kréta – Spinalonga: pevnost, ostrov malomocných | Cestujlevne...

Proč byste měli vidět Spinalonga na Krétě? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Spinalonga na Krétě.

Peter von Vécsey – Wikipedie

Peter svobodný pán von Vécsey de Hernádvécse et Hajnácskeő (13. června 1768 – 21. července 1809) byl rakouský generál původem z Uher.

Kréta pláže

Vybrali jste si pro letní dovolenou řecký ostrov Kréta? Pak vás bude zajímat, že Kréta je plná krásných a malebných pláží, z nichž si tu pravou pláž vybere každý z vás.

Hersonissos - Kréta: Vše, co potřebujete vědět o Chersonissosu

Chersonissos je jedním z nejoblíbenějších krétských přímořských letovisek. Hersonissos nabízí špičkové možnosti, pokud jde o noční život, taverny a nádhernou pláž.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky