Objevte nejvýhodnější letenky

mallorca planetu opic

Planeta opic | Sledujfilmy.online - online filmy zadarmo

Někde ve vesmíru přece musí být něco, co je lepší než člověk. Když se Charlton Heston a a další dva astronauti proberou z hluboké hybernace, zjistí, že jejich kosmická loď je zničena.

Planeta opic (2001) |

Vše o filmu Planeta opic (2001): Recenze, Hodnocení, Zajímavosti, Videa, Galerie, Data uvedení, Diskuze, Filmotéka a další...

Vykradla Válka o planetu opic soundtrack z legendárního Maria?

Bezpochyby povedený snímek, který podtrhuje vynikající výkon Andyho Serkise a také hudební doprovod. Jenže v případě toho druhého něco trochu smrdí.

Planeta opic -

V nové marvelovce se Doctor Strange seznámí s dívkou, jejíž nadlidskou schopností je cestovat mezi různými paralelními světy.

Planeta opic (1968) | Vim |

Nejnovější filmové uznání k filmu Planeta opic / Planet of the Apes (1968) právě na vaší obrazovce.

Planeta opic / Planet of the Apes (1968) |

Planeta opic je dobrodružný film z roku 1968, spadající do žánrů dobrodružný, drama, mysteriozní, sci-fi, adaptace knižní, kultovní a oscarový. V hlavních rolích Charlton Heston, Roddy McDowall a Kim Hunter.

Planeta opic -

Při útěku navíc zjistí, že přistáli na planetě, na které žijí inteligentní opice. George je velmi brzy odchycen a uvězněn ve městě, zbytek posádky se mu pokouší pomoci uprchnout.

Planeta opic | Prima Cool

Zábavní portál o filmech, seriálech, gamingu, youtuberech, hrách, komiksech i hudbě.

Planeta opic - Pierre Boulle | Zapni mozek

Existuje na jiných planetách život, podobný lidskému? To je první otázka, kterou se snaží vyřešit hrdinové románu Planeta opic. Pierre Boulle napsal tuto knihu v roce 1963 a ještě dnes je považována za jeden z pilířů žánru sci-fi.

Planeta opic (1968) |

Vše o filmu Planeta opic (1968): Recenze, Hodnocení, Zajímavosti, Videa, Galerie, Data uvedení, Diskuze, Filmotéka a další...

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky