Objevte nejvýhodnější letenky

oheň řecko

Oheň požár řecko

Oheň požár řecko - Požáry v Turecku si vyžádaly osm obětí. Oheň sužuje i Řecko a Itálii

Řecký oheň byzantských císařů spálil arabské i ruské nájezdníky...

Řecký oheň - vynález, díky kterému Východořímská říše vydržela přežít o téměř 1000 let méně šťastnou říši Západořímskou a vzdorovala nájezdům muslimů i křesťanů.

Zlevní kvůli požárům dovolená v Řecku a zasáhl oheň české...

V Řecku zuří ničivé požáry, při kterých zemřely desítky lidí. Jak ovlivní dovolené českých turistů? Nabízíme přehledné otázky a odpovědi.

Spojení alchymie a dávné technologie: "řecký oheň", starodávná...

"Řecký oheň" byla starodávná zbraň, kteoru bylo nemožné uhasit, a jejíž přesné složení zůstává odborníkům záhadou i dnes.

V Řecku panuje výjimečný stav, oheň zabil desítky lidí | Týden...

Na nejméně 52 mrtvých stoupla bilance obětí lesních požárů v jižním Řecku. V noci na dnešek se našla další těla včetně jedné matky a jejích čtyř dětí. Premiér...

Úterní požár nedaleko Atén způsobil včelař, zasahovalo přes 300...

Řecké úřady ve středu obvinily čtyřiašedesátiletého včelaře, že svým počínáním způsobil požáry, které zachvátily okolí několika obcí severovýchodně od Atén. Podle vyšetřovatelů pálil listí a oheň se mu zřejmě vymkl kontrole.

Řecký oheň :: Mystika-info

Řecký oheň (též byzantinský oheň či tekutý oheň) byla zbraň používaná Byzantinci. Šlo o tekutou zápalnou směs, která hořela i ve styku s vodou (podle některých pramenů voda dokonce hoření podporovala).

Řecký oheň: Podstata této dávné děsivé zbraně nám zůstává...

Byli dávní zbrojaři lepší, než si myslíme? Jakou děsivou, dnes už zapomenutou chemickou směs tehdy používali, pokud jde o takzvaný řecký oheň? Zastavil i Araby …

řecký oheň — PSK

Dobrý Den , chtěl bych se zeptat na podstatu řeckýho ohně ,zda je pravda ,že Kallinikos objevil fosfor a pokud jo, jestli byl použit v mýtickým řeckým ohni pokud ne ,tak jaký sloučeniny tam byly přidány?

Řecko nadále sužují ničivé požáry. Tábor s českými hasiči se...

Čeští hasiči pracovali v přední linii s podporou jednotek z Řecka a dalších zemí. Mužstvo mělo na starosti vesnice v okolí obce Lotis. Podle původního plánu mají Češi na místě zůstat do středy.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky