Objevte nejvýhodnější letenky

omiš chorvatsko písečné pláže chorvatsko

Písečné pláže v Chorvatsku | Uniline Chorvatsko

Sandy beaches in Croatia Meet the Croatian sandy beaches. Croatia as a country of beautiful coastline contains but a few real sandy beaches who stand out for its beauty and uniqueness.

Písečné pláže Chorvatsko (+ nuda pláže)

Chorvatsko: 4★ last minute – 4.420 Kč ⇒ Kde jsou nejlepší nudistický pláže? V Chorvatsku jsou vyloženě nudistických pláží desítky, nicméně samozřejmě dámy mohou odložit plavky téměř na každé pláži a nikdo kvůli tomu nebude dělat žádný rozruch.

Nejlepších 10 apartmánů v Omiši, Chorvatsko |

Apartments Karlo se nachází 80 metrů od písečné pláže a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Host was very nice and was there to greet me when i arrived. Room was clean and spacious.

Chorvatsko |

Dovolená v Chorvatsku bez cestovky, to je to, co Češi mají rádi. Cestování do Chorvatska i v tomto roce bude patřit mezi nejoblíbenější. Letoviska a města Makarska, Gradac, Omiš a také ostrov Krk, to je pravá dovolená Chorvatsko.

Dovolená u moře: Chorvatsko | CK Alexandria

Pohodová dovolená u moře na dosah? Vydejte se s CK Alexandria do Chorvatska! V této oblíbené letní destinaci je stále co objevovat. Křišťálově čisté moře, krásné přírodní scenérie, malebná mstečka a výborná kuchyně – to vše na Vás v Chorvatsku čeká!

Omiš | ubytování Chorvatsko

Staré město Omiš pod strmými holými skalními útesy je městečkem úzkých uliček a malých náměstí. Západně odtud se táhne 1 km dlouhá písečná pláž. V jejím popředí se nachází široká mělčina, vytvořená naplaveninami řeky Cetina. Písečné pláže se táhnou t

Ubytování v okolí písečné pláže v Chorvatsku | Intercroatia

Ubytování v blízkosti písečné pláže. I v Chorvatsku jsou písečné pláže! Nevěříte? Přesvědčte se právě nyní a objednejte si ubytování v blízkosti písečné pláže na vaší budoucí dovolenou v Chorvatsku.

Dovolená na Omišské riviéře - Omiš Chorvatsko

Omiš, Chorvatsko je malé městečko a přístav ve střední Dalmácii nacházející se mezi Splitem a Makarskou na ústí řeky Cetiny.V minulosti byl Omiš neblaze proslulé hnízdo pirátů a Omišští piráti mezi nejnebezpečnějšími v celém Středomoří. Důkazy bouřli

Omiš riviéra - Dalmácie, Chorvatsko | Cestovní průvodce a ...

Vítejte na stránkách věnovaných riviéře Omiš v Dalmácii, Chorvatsko. Neuvěřitelné kombinace křišťálově čistou vodou, vysokými horami a magické řeky Cetiny.Riviera se nachází v samém srdci dalmatského pobřeží, které patří k jižním Chorvatsku.

Chorvatsko písečné pláže

Apartmány k pronájmu u písečných pláží v Chorvatsku. Je nám líto, ale vašim požadavkům neodpovídá žádný objekt. Zkuste prosím změnit vaše požadavky, nebo se nám ozvěte a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky