Objevte nejvýhodnější letenky

pocasi pribram dlouhodobě nemocných

Úvod / Příbram na Moravě

Obec Příbram na Moravě, Jihomoravský kraj. Vítejte na oficiálních stránkách obce Příbram na Moravě. Obec Příbram na Moravě leží vzdušnou čarou cca 22 km západně od centra Brna na samém začátku Českomoravské vrchoviny.. Nemalý katastr obce cca 1200 ha

Fotogalerie– Nemocnice Valtice

Komorní benefiční koncert Obnovené Matice Moravské o. s., věnovaný pacientům nemocnice a léčebny dlouhodobě nemocných ve Valticích 21.11.2013 Vystoupili žáci emeritní operní pěvkyně Národního divadla v Praze a v Brně, paní Mgr. Sylvie Kodetové.

Největší nezávislý katalog českých firem -

Živé firmy v České republice. Jaké doplňkové služby můžete využít. Internetová upoutávka je barevně zvýrazněný slogan, motto či hlavní přednosti vaší firmy; Jedna fotografie zaujme víc než tisíc slov.

| Následná péče Třebotov

Pacienti jsou do nemocnice přijímáni na základě žádosti, kterou vyplňuje doporučující lékař, nejčastěji ošetřující lékař z akutního oddělení nebo praktický lékař.V žádosti nesmí chybět základní a ostatní diagnózy, stávající terapie a důvod k hospital

Pračlověk: dlouhodobe uzivani lyriky

Léčebna dlouhodobě nemocných – Nemocnice Valtice Nemocnice Valtice se nachází v samotném centru známého historického města, v krásném barokním areálu s vlastní zahradou. Nabízíme služby léčebny dlouhodobě nemocných na pěti standardních odděleních a j

OLÚ Paseka

Akreditace SAK OLÚ Paseka, p.o. prošel úspěšně čtvrtou reakreditací (akreditováno od roku 2007) Ve dnech 11-12.4.2019 proběhlo v Odborném léčebném ústavu akreditační šetření Spojenou akreditační komisí, o.p.s. zahrnující hodnocení kvality a bezpečí l

Litomyšlská nemocnice - Aktuálně

Neurologické oddělení i léčebnu dlouhodobě nemocných navštívil Mikuláš s andělem i čerty. Pacienty sem přišli rozveselit studenti Vyšší odborné školy pedagogické a Střední pedagogické školy z Litomyšle. 06.12.2019. Zobrazit starší aktuality; Kontakt.

Kontakty | Nemocnice Měšice

Základní informace o nemocnici. Nemocnice Měšice je poskytovatel zdravotní péče, jehož zřizovatelem a provozovatelem je Občanské sdružení pro provoz Centra integrované onkologické péče.

O LDN | Městská nemocnice Hořice

Levitovo centrum následné péče poskytuje zdravotní služby nemocným bez ohledu na věk, u kterých je nutná dlouhodobá léčebná, rehabilitační a ošetřovatelská péče, a to v rozsahu, který není možno zabezpečit ambulantně nebo v domácím prostředí.

Počasí na 14 dní - POČASÍ NA 14 DNÍ

Norské počasí yr.no. Předpověď počasí na 14-dní pro obce v ČR i světová letoviska, srážky i vítr yr.no počasí česky, přesná předpověď norské počasí yr.no pro Českou republiku česky.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky