Objevte nejvýhodnější letenky

rhodos colossos beach lázeňské hotely

Louis Colossos Beach - Rhodos - Řecko | Easy Travel

Louis Colossos Beach - Rhodos - Řecko - last minute, katalog, informace: Rozlehlý hotel s výbornou polohou přímo u písečné pláže má pro své hosty připraven

Luxusní hotely v Rhodos

Hotel Hotel Blue Horizon Rhodos obsahuje tenisový kurt, venkovní plavecký bazén a živou zábavu, a leží 10 minut jízdy od Filerimos.

Recenze hotelu Louis Colossos Beach Hotel **** - Rhodos, Řecko...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Dovolená Rhodos Řecko Fischer letecky 2023 |

Dovolená Rhodos od CK Fischer. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Rhodos za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Louis Colossos Beach - Rhodos - Řecko a ostrovy - Pobytové...

Louis Colossos Beach se nachází přímo u nádherné pláže Kalithea Beach a přibližně 2,5 km do rušného centra Faliraki. Od roku 2005 patří do prestižní hotelové sítě Louis hotels, která je zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb a garancí...

Amada Colossos Resort Faliraki, Řecko — rezervovat Rezorty...

Amada Colossos Resort Faliraki - 5-hvězdičkový hotel. Amada Colossos Resort Faliraki se nachází jen 12 minut chůze od Water Park, a je v něm akvapark, tobogány a tenisový kurt. Water Sports je 10 minut jízdy od …

Recenze hotelu Louis Colossos Beach Hotel

Louis Colossos Beach Hotel **** (Řecko - Rhodos - Kalithea / Koskinou)

Lázeňské hotely v Faliraki

Hotel Calypso Beach Faliraki je 4-hvězdičkové ubytování obsahující parkování zdarma, tenisový kurt a rovnou střechu k opalování.

Amada Colossos Ultra ALL Inclusive Resort Faliraki

Amada Colossos Resort Faliraki - 5-hvězdičkový hotel. Amada Colossos Resort Faliraki s parkováním zdarma, tenisovým kurtem a akvaparkem se nachází pouhých 12 minut chůze od Water Park.

Colossos Beach | Řecko v detailech

Tento příjemný hotelový komplex Colossos Beach se nachází na rozhraní letovisek Faliraki a Kalithea na ostrově Rhodos. Rozkládá se v krásně udržované zahradě přímo na písčito-oblázkové pláži s pozvolným vstupem do vody.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky