Objevte nejvýhodnější letenky

rodičovská dovolená zaměstnavatelem

Rodičovská dovolená: žádost, délka a výpočet -

Všichni zaměstnavatelé v České republice musí ze zákona poskytnout svým zaměstnancům, kteří se stali rodiči, rodičovskou dovolenou. Toto období trvá až…

Prodloužení rodičovské dovolené

Rodičovská dovolená Kromě mateřské dovolené je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnankyni či zaměstnanci na jejich vlastní žádost

Otec na rodičovské dovolené -

A jakých okolností může nastoupit otec na rodičovskou dovolenou? Může mu v tom zabránit zaměstnavatel, nebo má otec na mateřské dovolené stejná práva jako matka?

Mateřská a rodičovská dovolená – Poradna –

Mateřská dovolená trvá 28 týdnů. Po tuto dobu žena dostává peněžitou pomoc v mateřství. Pokud se poté rozhodne vrátit do zaměstnání, firma ji musí zařadit na její původní místo. Rodičovská dovolená

Mateřská dovolená 2023: Kde a kdy žádat o peníze, kolik si...

Nastupujete v roce 2023 na mateřskou dovolenou? Víte, jak si o mateřskou dovolenou zažádat a jak bude vysoký váš příspěvek v mateřství? Můžete si během mateřské přivydělat? Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky týkající se mateřské...

Rodičovská dovolená |

Rodičovská dovolená - kdy začíná a kdy končí, kdo má nárok, změny 2020, rodičovská dovolená pro otce a další informace o rodičovské dovolené.

Mateřská dovolená 2022 - kalkulačka, délka a kdy začíná...

Mateřská dovolená – kolik je to peněz, kdo na ni má nárok a jak dlouho trvá? Jste OSVČ? Neudělejte klasickou chybu – ať nepřijdete v řádu o 150-200 tisíc Kč.

Zákaz výpovědi v těhotenství, při mateřské nebo rodičovské...

Těhotné ženě nesmí dát zaměstnavatel výpověď. To platí i pro zaměstnance na mateřské nebo rodičovské dovolené. Pokud otěhotníte během výpovědní doby, pak se výpovědní doba přeruší.

Rodičovská dovolená

Rodičovská dovolená navazuje na dovolenou mateřskou, ovšem před nástupem na ni si můžete u svého zaměstnavatele nejdříve dočerpat zbývající řádnou dovolenou a až následně nastoupit na rodičovskou.

Rodičovská dovolená – Wikipedie

Rodičovská dovolená slouží v Česku k prohloubení péče o dítě. Zaměstnavatel je povinen ji na žádost zaměstnance poskytnout matce dítěte hned po skončení mateřské dovolené nebo otci dítěte hned po narození dítěte.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky