Objevte nejvýhodnější letenky

sardinie itálie evropa vrchlabí

Sardinie | Delfín Travel

Sardinii někteří nazývají Smaragdem Středomoří, jiní ji přirovnávají k evropskému Karibiku. Ať tak či tak, Sardinie patří mezi evropské legendy. Proč je tak výjimečná? Od tyrkysového moře s písčitými plážemi se zvedají skalnaté hory.

Sardinie - památky, zajímavosti, letenky | Itálie |

| Sardinie: Sardinie (italsky Sardegna) je po Sicílii druhým největším ostrovem Středozemního moře. Žije zde přes 1,6 miliónu obyvatel, což při velké rozloze znamená poměrně řídké osídlení.

Sardinie / Sardegna dovolená 2022, Itálie - zájezdy od 300 CK...

Dovolená Sardinie / Sardegna 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Sardinie / Sardegna, Itálie od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Sardinie – cestování dovolená na Sardinii do morku kosti

Dovolená na Sardinii mě osobně vždy lákala především díky zálivům s tyrkysovou průhlednou a čistou vodou. Druhým hlavním důvodem byl fakt, že se na rozdíl ...

Sardinie, evropský Karibik s luxusními plážemi i panenskou...

Sardinie, pradávná křižovatka mezi Východem a Západem, má jedny z nejkrásnějších pláží v Evropě, pokrytých zlatavým pískem a moře, které přechází do různých odstínů smaragdů.

| Student Agency | Levné letenky na Sardinii

Hledáte akční letenky na Sardínii? U nás najdete nejlevnější letenky online a na pár kliknutí!

Sardinie - Itálie

Spread the loveBlíže k severnímu pobřeží Afriky v Tunisu než na Italskou pevninu a se silným smyslem pro nezávislost, taková je Sardinie (Sardegna), kde se můžete cítit už jako byste byli mimo Itálii.

Cestopis Sardinie – Naše putování autem po Sardinii

Naše cestopisné putování na Sardinii probíhalo 9 dní autem z půjčovny a začátkem na letišti v Olbii. Přibližně 6 měsíců předem jsme nejprve zakoupili zpáteční ...

Sardegna Travel - Dovolená na Sardinii (Itálie) s přímou cestu...

Sardegna Travel - Dovolená na Sardinii (Itálie) s přímou cestu z České republiky

Sardinie - webkamery | 12 webkamer

Itálie - Sardinie - webové kamery online. 12 webkamer se zobrazením na mapě. Sledujte kamery a počasí Vás nepřekvapí. Kamery si můžete filtrovat dle zařazení.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky