Objevte nejvýhodnější letenky

sopka španělsko

Nejznámější sopky v Evropě : Sopka Katla

Je to také sopka, u které existují asi nejlepší historické záznamy o její sopečné aktivitě. Jedná se o stratovulkán. Její svahy jsou díky úrodné sopečné půdě hojně využívány k zemědělství.

Konec erupce po čtvrt roce. Sopka Cumbre Vieja nechala na...

Více než sedm tisíc evakuovaných lidí a škody v hodnotě 22 miliard korun. Erupce sopky Cumbre Vieja na španělském ostrově La Palma v sobotu byla oficiálně prohlášena za skončenou. Stalo se tak po třech měsících intenzivní aktivity.

Sopka Pico de Teide - Nejvyšší hora Španělska |

Kanárské ostrovy patří spíše do Afriky než Evropy a i přesto se zde nachází nejvyšší hora Španělska – Pico de Teide (3 718m n. m.), který o cca 250 výškových metrů překonává nejvyšší horu Pyrenejského poloostrova a „pevninské“ části...

Sopka Bayuyo - Fuerteventura |

Proč byste měli vidět Sopka Bayuyo na Fuerteventuře? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Sopka Bayuyo na Fuerteventuře.

Sopka Pico de Teide na ostrově Tenerife - foto, fotografie...

» Španělsko » Fotogalerie Španělsko » Sopka Pico de Teide na ostrově Tenerife

Videoklip sopka teide tenerife Španělsko #162142290...

Video klip sopka teide tenerife Španělsko #162142290 je legální video animace od autora TrEKone pro komerční i nekomerční použití. Stahujte full HD videa v rozlišení až 4K z videobanky FotkyFoto.

Kanárské ostrovy, Tenerife – sopka Pico del Teide (www...

Nejimpozantnějším místem Tenerife, které jsme poznali, je spící sopka Pico del Teide. Vypíná se ze středu ostrova vzhůru k oblakům až do výšky 3 718 m n. m., čímž je prakticky nejvyšším místem Španělska i Atlantského oceánu.

Pico de Teide

Sopka Pico de Teide - nejvyšší hora Španělska. Úchvatný vrchol sopky Pico de Teide vám vezme dech. Činná sopka Pico de Teide zabírá skoro polovinu ostrova Tenerife

Sopky Španělska - činné i vyhaslé | Národní parky světa

Nabízené cesty společnosti Albatros Travel and Expeditions do oblastí, kde se vyskytují sopky činné nebo vyhaslé nebo jakékoli projevy související se sopečnou činností ve Španělsku.

Obrazem: Na ostrově La Palma je kvůli lávě uzavřena část...

Několik proudů žhavé lávy zničilo už přes 180 domů a zaplavilo asi sto hektarů. Celkem na ostrově evakuovali kvůli erupci na 6000 lidí.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky