Objevte nejvýhodnější letenky

soutěsky chania kréta řecký jogurt

Chania l Kréta - na last minute

Chania je západním centrem Kréty a rovněž populární dovolenkovou destinací. Zvláště ve večerních hodinách se v útulných uličkách v okolí místního přístavu probouzí rozmanitý život.

Kréta: město Chania

Chania je centrum západní části Kréty a hlavní město stejnojmenné provincie. Leží 140 km na západ od Heraklionu. Říká se, že to je nejkrásnější město ostrova.

Soutěska Samaria - Kréta -

Samaria je soutěska a stejnojmenný národní park na řeckém ostrově Kréta v oblasti Chania. Soutěska Samaria se nachází v západní části ostrova, v nejvyšším pohoří Kréty Lefka Ori, což v překladu znamená Bílé hory.

Kréta Chania, Řecko

Velké a rušné přímořské letovisko Chania se nachází v severozápadní části řeckého ostrova Kréta, cca 141 km západně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Chania, někdy označována také jako "Benátky východu", je druhé největší město na...

Fotoreportáž: Město Chania na západě řeckého ostrova Kréta

Za nejkrásnější region Kréty je považována Chania, rozprostírající se na západě. Stejně se jmenuje i její hlavní město. Tady je fotoreportáž!

Ostrov Kréta - Řecko

Kréta - Řecko | Melissa Tour, Kréta dovolená 2022, Kreta dovolena, ostrov Kréta, Kréta, Kréta Platanias

Chania – Wikipedie

Chania (výslovnost [chaňa], řecky: Χανιά, turecky: نيه Hanya, starší forma názvu: Chanea) je město, přístav a také obec ležící na severozápadním pobřeží řeckého ostrova Kréty.

Dovolená Chania 2022

Užijte si dovolenou ve městě Chania v Kréta. Máme pro vás skvělou nabídku ubytování a zážitků k tomu.

Fotoreportáž: Pláž Elafonisi v regionu Chania na řeckém ostrově...

V žebříčku Nejlepší pláže světa pravidelně figuruje Elafonisi Beach, která je ozdobou regionu Chania na západě řeckého ostrova Kréta.

Chania - Kréta - CK Fischer

Tip na zajímavé místo v destinaci Kréta. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky