Objevte nejvýhodnější letenky

španělsko cestování na slovensko

Španělsko dovolená, cestování do Španělska | CK Redok

Přehled zájezdů do Španělska. Vyberte si ten svůj do království koridy, siesty a flamenca na Pyrenejském poloostrově a vyrazte na cestu za poznáním s CK Redok.

Cestování do Španělska 2022 - Tipy a novinky |

Máte rádi španělskou kulturu, přírodní památky a nekonečné písečné pláže? Připravili jsme pro vás aktuální informace a praktické tipy pro vaši cestu na výlet nebo letní dovolenou ve Španělsku.

Cestování do zahraničí: Kdy a kam se může

Kam můžete jet v období ustupujícího koronaviru. Jaká pravidla platí pro Německo, Rakousko, Slovensko, Itálii, Španělsko, Francii, Chorvatsko a další země.

Slovensko: Covid a aktuální podmínky cestování | Der Touristik

Veškeré informace k cestování na Slovensko v období koronaviru. Covid opatření, co potřebujete na hranicích pro cestu na Slovensko i zpět.

Španělsko: Cestování a podmínky vstupu do ČR |

S účinností od 24. srpna 2020 je ze seznamu zemí s nízkým rizikem nákazy novým koronavirem vyřazeno Španělsko. Při cestě ze Španělska (počínaje 14. září 2020 včetně Kanárských ostrovů) tak od 24.

Cestování do Španělska: Aktuální podmínky vstupu a pobytu na...

Aktuální podmínky vstupu a pobytu na území Španělska 01.10.2020 / 11:45 | Aktualizováno: 04.10.2020 / 11:59 Španělsko v této chvíli neuplatňuje vůči občanům EU, kteří přicestují na jeho území, žádné zvláštní restrikce.

Covid a cestování do Španělska: často kladené otázky - FAQ

Potřebuji před cestou test? Jaká opatření přijaly španělské hotely? Podívejte se na nejčastější dotazy klientů ohledně vstupních podmínek a opatření ve Španělsku.

Cestování do Španělska aneb jak se v tom vyznat - TTG – vše o...

Jednotlivé evropské státy aktualizují svoje semafory neboli cestovatelské mapy každý týden v pátek s platností od následujícího pondělí. A tak podle č

Španělsko, únik do přírody - TTG – vše o cestovním ruchu

V roce 2020 bylo dosaženo znatelného procentuálního vzestupu, co se týče ubytování v chatách a venkovských domech. Celkem 68 % domácí španělské turist

Španělsko - pevnina: Covid a aktuální podmínky cestování | NEV...

Aktuální informace k cestování do Španělska v období covidu. Najdete zde veškerá koronavirová opatření, podmínky vstupu do Španělska a návratu do ČR.

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky