Objevte nejvýhodnější letenky

stoki narciarskie černá hora

Przełęcz Okraj, Schronisko PTTK - Stoki narciarskie

W okresie zimowym, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa. Karkonosze, to idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych.

Černá Hora

Černá Hora je přitom dostupná skoro stejně tak dobře jako severnější Chorvatsko a narozdíl od něj si stále ještě uchovává příznivé ceny.

Černá Hora

V Černé Hoře je kempů dostatek, ať už na pobřeží, či ve vnitrozemí, u národních parků a většinou se v nich nějaké to místo na pár stanů najde, takže není problém vyrazit takříkajíc naslepo, pokud se máte v plánu ubytovat pod stanem.

Klínová hora – Wikipedia, wolna encyklopedia

Klínová hora (historyczna nazwa niem. Schofskamp) – szczyt (góra) o wysokości 1179 m n.p.m. (podawana jest też wysokość 1180,3 m n.p.m., 1180 m n.p.m., 1176,0 m n.p.m. lub 1175,3 m n.p.m.) w paśmie górskim Wysokiego Jesionika (cz.

Ski resort Černá HORA - PEC (Černá hora) |

Ve ski resortu Černá hora se svezete na 18 sjezdovkách, kdy jejich délka je v součtu 17,5 km. Deset sjezdovek má navíc délku delší jak 1 kilometr. Najdete zde sjezdovky všech obtížností.

Warunki narciarskie Czechy

Tutaj można znaleźć warunki śniegowe (warunki narciarskie) dla wszystkich ośrodków narciarskich w Czechach, które są dospępne na Warunki śniegowe (warunki narciarskie) w czeskich ośrodkach aktualizujemy dla Państwa...

Nie tylko narty – z dziećmi w Karkonosze | Krkonoše - oficiální...

Bardzo nas cieszy, kiedy widzimy, że ktoś wybiera Karkonosze jako miejsce pierwszego wyjazdu na narty dla swoich dzieci.

Černá Hora – Wikipedie

Černá Hora (černohorsky Црна Гора/Crna Gora, italsky a dalšími západními jazyky Montenegro, do 22. října 2007 plným názvem Republika Černá Hora) je republika v jihovýchodní Evropě při východním pobřeží Jaderského moře, suverénní od roku...

Zapwaterowanie, pokoje do wynajęcia w Adrszpach, Czechy

Z pomocą przewodnika, lub bez niej, mogą Państwo odkryć sekrety tych niecodziennych naturalnych tworów, odbyć przejażdżkę łódką lub wspiąć się na szczyt skalnych wież (istnieje możliwość wynajęcia przewodnika lub zrobienia kursu).

Narciasrtwo Karkonosze - Gory Karkonosze

W większości ośrodków narciarskich oczywistością są wspaniale utrzymawane nartostrady i trasy biegowe, szkółki narciarskie prowadzone przez fachowych instruktorów, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, skibusy oraz cieszące się coraz większą...

98 % spokojených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Akční lety za příznivé ceny

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Objevit letenky